تبلیغات
*SUPER SABAKI KAI KAN DO *IRAN-TEHRAN - نتایج هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور(مهر90)
*SUPER SABAKI KAI KAN DO *IRAN-TEHRAN
پایگاه قهرمانی تهران :خیابان پیروزی-میدان 13آبان-خیابان پرستار جنوبی-نبش کوچه خدابنده لو Entezamiclub.ir
درباره وبلاگ


پایگاه قهرمانی سبک سوپر ساباکی( باشگاه انتظامی) :خیابان پیروزی-میدان13آبان-خیابان پرستار-نبش کوچه خدابنده لو-(طبقه1 زیرزمین) 33053735
وبلاگ: www.EntezamiClub.ir
مهدی روح پرور 09392365796
-----------------------------
سامانه پیام کوتاه 500026661112
-----------------------------
باشگاه مرکزی (معراج گلها): شهرک غرب، بلوار فرحزادی،نبش 18 متری مطهری، بازار میوه،ساختمان میلاد، طبقه دوم زیر زمین، سالن شماره دو تلفن: 22066425 زیر نظر کانچو اکبر روح پرور

مدیر وبلاگ : مهدی روح پرور
نویسندگان

استان البرز میزبان مسابقات قهرمانی کشور سبک جهانی سوپر ساباکی هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک جهانی سوپر ساباکی در روزهای 5شنبه (31شهریورماه) در بخش بانوان و جمعه (1 مهرماه) در بخش آقایان به میزبانی استان البرز در ورزشگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی (تربیت معلم) به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار گردید. تمامی ورزشکاران با انگیزه بالا و آمادگی مناسب در این دوره از مسابقات حضور داشتند و هیئت رزمی استان البرز و نماینده سبک آقای سید مرتضی طباطبایی پذیرای 230 شرکت کننده از 15 استان کشور بودند. مهمانان ویژه :آقایان  بهرام جودری، رزاق جعفری، استاد شاه اکبری و علیرضا صابرپور داوران و کادر اجرایی حاضر در این دوره از مسابقات: آقایان  محمدرضا روح پرور- رضا عبداللهی- رضا جعفری- علیرضا روح پرور- فرامرزعلیزاده- علی عرب براقی- امیر روح پرور- فرامرز قلی زاده- سیامک قلی زاده- حمیدرضا روح پرور- رضا احمدیان- محمد عسگری- محمد عسگری- محمد عسگری- محمد عسگری- محمد عسگری- محمد عسگری- محمد عسگری- محمد حقدوست- حسین حقدوست- احسان لطفی- محسن زارع- مصطفی عبداللهی- علی جلیلیان- محمد جمشیدی- رضا حاجتی- عباسعلی نیک سیرت - مصطفی کریمی نسب- سجاد میر حسینی- سوران رستمی- مهدی بصیری- مهدی لطفی- کیارش توکلی- محمد رضا اواشی -سعید یوسفی- عبدالله رحمانی خواه- محمد امین مصیبی- محمد علی زمانی- عباس منصوری- حمید رضا نزه گوزل- میلاد وشاق- فرشاد تورانی-- حسین بابایی- محمد فیضی- مهدی فرحزاد- هادی فرحزاد- معین نادری و مهدی روح پرور  در پایان مسابقات کانچو اکبر روح پرور (رییس سبک ) از زحمات مسئولین تربیت بدنی استان البرز، رییس هیات رزمی استان البرز آقای علی مهین ترابی، مسئولین برگزاری مسابقات (آقای سید مصطفی طباطبایی و خانم حسنا حسنی کاویار)، نمایندگان سبک، داوران، مربیان و تمامی اعضای محترم سبک که در برگزاری مسابقات همکاری داشتند تقدیر و تشکر بعمل آوردند. مسابقات آقایان و بانوان در چهار رده سنی (نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان) بر روی سه تاتمی  برگزار گردید و نتایج به شرح ذیل میباشد.   ·         بخش آقایان : نونهالان وزن  20-  گروه A 1-     حسن درویش (تهران) 2-     محسن قائدی رحمت (لرستان) 3-     حسین شیرازی (اصفهان) و امیرحسین کمره ای (تهران) نونهالان وزن  20-  گروه B 1-     امیر علی احمدی (تهران) 2-     امیرارسلان منتظری (تهران) 3-     امیرحسین واحدی و امیرمحمد امیرخانی (تهران) نونهالان وزن  25-  1-     علی نوری  (لرستان) 2-     احمدرضا حبیب وند (لرستان) 3-     محمد وزیریار و امید محمد زند (لرستان) نونهالان وزن  30-  1-     علی لشنی  (لرستان) 2-     یوسف خرمی زاده  (لرستان) 3-     حمیدرضا نامور(تهران-ورامین) و ابوالفضل یدالهی (تبریز) نونهالان وزن  35-  1-     علی مقدم (تهران –شهرری) 2-     علی عیوضی (تهران) 3-     پوریا روح پرور و علیرضا کریمی (تهران) نونهالان وزن  40-  1-     علیرضا شفیع زاده (تبریز) 2-     متین یوسفی نیا (البرز) 3-     اسماعیل بهروزی(تهران-البرز) و محسن طهماسبی(تهران-ورامین) نونهالان وزن  45-  1-     علیرضا حیدری (لرستان) 2-     سجاد حسن وند (تهران) 3-     پیرهام نیک سیرت(گلستان) و عرفان روح پرور(تهران) نونهالان وزن  50+  1-     رضا حکمت پناه (لرستان) 2-     رضا شیری (اصفهان) 3-     علیرضا حیدری (لرستان) نوجوانان وزن  35- 1-     محمد سندوار (لرستان)  2-     آریان سلطان پناه (کردستان) 3-     سیامک عبدی گردابی (سمنان) و هومان اعرابی (اصفهان)   نوجوانان وزن  40- 1-     یوسف دولتشاه (لرستان)  2-     علی خرمی (لرستان) 3-     جعفر پورابراهیمی (تبریز) و محمد دانش (قم) نوجوانان وزن  45- 1-     احمد پیرنیا (لرستان) 2-     مهدی مرضی (لرستان) 3-     محسن جورکی و پوریا کاکاوند (لرستان) نوجوانان وزن  50- 1-     ابوالفضل خاصد تراش (تبریز) 2-     احمد دامنشی(قم) 3-     احمد علیزاده و علی الماسی (لرستان) نوجوانان وزن  55- 1-     افشین فرجی (تبریز) 2-     امیرحسین موسوری (تهران) 3-     سعید کریمیان (اصفهان) و مهدی فرجی  (تهران) نوجوانان وزن  60- 1-     فرید حسینی (گلستان) 2-     علی شرفی (گلستان) 3-     میثم فتح الهی و وحید وصیلویی (تهران- قرچک) نوجوانان وزن  65- 1-     علی اصغر حسینی (قم) 2-     سید محمود موسوی (لرستان) 3-     فریبرز قلی زاده (شهرری) و رضا رحمتی (لرستان) نوجوانان وزن  65+ 1-     درایوش عرب براقی (تهران- شهرری) 2-     مسعود علیرضاپور (کرج) 3-     سید عرفان حجازی (لرستان) و محمد شاهسون (ورامین) نوجوانان وزن  آزاد 1-     حسین روح پرور (تهران) 2-     امید لطفی الهیان (تهران) 3-     سیاوش قلیزاده و علیرضا ایمانی (تهران) جوانان وزن  50- 1-     افشین ولی نژاد (لرستان) 2-     یوسف بابایی (تبریز) 3-     سهراب چراغی و بردیا اکرامی (تهران) جوانان وزن  55- 1-     مسعود زاکری (قم) 2-     امین عسگری (تهران – ورامین) 3-     سجاد ایمانی(تهران) و مجتبی میرسعیدی(لرستان) جوانان وزن  60- 1-     محمد نورپور (لرستان) 2-     علی ملکی ورنام خواصی (اصفهان) 3-     امید حیدری و عباس پیرهادی (تهران) جوانان وزن  65- 1-     سعید هداوند (لرستان) 2-     امید یوسفی (قم) 3-     علی اصغر جنبه جوقی (تهران) و پرویز فتحی (تبریز) جوانان وزن  70- 1-     سجاد ممقانیان (کردستان) 2-     محمد قلیزاده (تهران – شهرری) 3-      میثم فرهمند و علی هادی ورنام خواصی(اصفهان) جوانان وزن  75- 1-      سیچال هادی ورنام خواصی(اصفهان) 2-      محمد اسدی پور (لرستان) 3-      محمد امین شمس الدین (کرج) و محمد امین زرین(شهرری) جوانان وزن  85+ 1-     محمد ندری (لرستان) 2-     میلاد باقری (تهران - شهرری) 3-     علی معارف وند و سیاوش علیزاده (تهران) بزرگسالان وزن  50- 1-     رامین نورعلیپور (تبریز) 2-     محمد بهرامی (تهران) 3-     امید پور سبزعلی و محمد حیدری (تهران) بزرگسالان وزن  55- 1-     علیرضا فرامرزی (گلستان) 2-     حسین احمدیان (قم) 3-     حشمت شجاعی و نجیب یعقوبی (تهران) بزرگسالان وزن  60- 1-   ابوالقاسم نوده (گلستان ) 2- صابر خانی (تبریز) 3- حمید ندری (لرستان) و مهدی بصیری (تهران) بزرگسالان وزن  65- 1- مهران فیض الهی (تهران) 2- بهروز حسنوند (لرستان) 3- سعید محمودی (تهران) و علی محمدی (لرستان) بزرگسالان وزن  70- 1- محمد رحمتی (تهران-شهرری) 2- اسحاق رکاب طلا (اصفهان) 3- امیرگلکام (تهران) و معین نادری (تهران) بزرگسالان وزن  75- 1- رحیم کریمی نسب (لرستان) 2- مصطفی عبدالهی (تهران-شهرری) 3- احمد خدابنده (سمنان) و عباس غنونی(قم) بزرگسالان وزن  80- 1- مرتضی قلی زاده (تهران) 2- سید مهدی طباطبایی (قم) 3- بهنام سلیمیان ریزی (اصفهان) و محمد داوری (لرستان) بزرگسالان وزن  85- 1- یدالله پورزیر (لرستان) 2- کاظم سابقی (تبریز) 3- عبدالله رحمانی خواه (قم) و علی خزایی(قرچک) بزرگسالان وزن  90- 1- مسعود کریمیان (لرستان) 2- جواد هادی ورنا خواستی (اصفهان) 3- احمد حسنی (قم) و فرشاد تورانی (تهران) بزرگسالان وزن  90+ 1- محمد جواد بهجتی اردکانی (تهران) 2- محمد امین مصیبی (قم) 3- محسن زارعی (تهران) و منصور ایراندوست (تبریز) بزرگسالان وزن  آزاد 1- علی بلالی (تهران) 2- مآذن علی دودانگه (زنجان) 3- ابوالفضل شاهسون (تهران) و بصیر رضایی (تهران) بهترین فایترها  :  رحیم کریمی نسب (لرستان ) و مهران فیض الهی (تهران) با اخلاق ترین فایتر :  جواد جهانگیری (آذربایجان شرقی) جنگنده ترین فایتر( نونهال)  :  مهدی احمدیان (تهران) نتایج تیمی (اول تا سوم) : مقام اول :  تیم تهران  با   223  امتیاز مقام دوم :  تیم لرستان با 192   امتیاز مقام سوم مشترک :   تیمهای قم و تبریز   ·        بخش بانوان سرداور: میترا اسفنجانی داوران: آمنه زاغی – مریم عبدی – فاطمه الیاسی – زهرا دشتی – راهله کیوان – سارا احمد زاده – مینا زارع – ناهید اکبریان   نونهالان وزن  20-  گروه A 1-      مهدیه افراخته (البرز) 2-      زهرا باغ مزرعه تفتی (تهران) نونهالان وزن  20-  گروه B 1-      ریحانه کله چی (تهران) 2-      فاطمه سادات صفویه (یزد) نونهالان وزن  25-  1-      راضیه چراغ چشم  (البرز) 2-      یاسمین عباسپور (تهران) 3-      محدثه چاکری و زهرا میرحسینی(یزد) نونهالان وزن  30-  1-      فاطمه جوادیان (خوزستان) 2-      صوفیا محسن (تهران) 3-      یکتا یاراحمدی و نورهان زارعی (یزد) نونهالان وزن  35-  1-      فاطمه احمد شعار (تهران) 2-      مائده عربی  (البرز) 3-      راحله رستمی(خوزستان) نونهالان وزن  40-  1-      ملیکا افشار (تهران) 2-      نیلوفر کوهگرد (خوزستان) 3-      رویا صمیمی سده (البرز) و فاطمه موسویان (خوزستان)   نوجوانان وزن  30-  1-      راضیه تقوی (تهران) 2-      مرضیه باغ مزرعه (تهران) نوجوانان وزن  35-  1-      فاطمه مرتضایی (تهران) 2-      نگین مشرفی (البرز) 3-      آرام روح پرور(تهران) نوجوانان وزن  40- 1-      فرشته فلاح (یزد) 2-      هدی غنی نژاد (خوزستان) 3-      زهرا میرحسینی (یزد) و رومینا بسطامی (البرز) نوجوانان وزن  45-  1-      ملیکا شعبانی (تهران) 2-      تینا حسن پناه 3-      فاطمه میر شمسی نوجوانان وزن  50- 1-      آرزو سنجابی (البرز) 2-      کوثر نصرت منش (خوزستان) نوجوانان وزن  55-  گروه A 1-      مریم یزدانی (خوزستان) 2-      زهرا شریفی (خوزستان) 3-      فرناز دستخوش(البرز) و مطهره نیری (تهران) نوجوانان وزن  55-  گروه B 1-      مهتاب افشار (تهران) 2-      ریحانه پزشکی (البرز) 3-      زینب عزیزپور (تهران) نوجوانان وزن  55-  گروه B 1-      مهتاب افشار (تهران) 2-      ریحانه پزشکی (البرز) 3-      زینب عزیزپور (تهران) نوجوانان وزن  60-  1-      الهام سینمبری (تهران) 2-      مهسا احمد 3-      فرشته موسویان و زهره کیکاووسی (خوزستان) نوجوانان وزن  70-  1-      عطیه رضایی (البرز) 2-      هانیه میرشمسی (یزد) جوانان وزن  40-  1-      مریم میرحسینی (یزد) 2-      ندا اسکندری (تهران) 3-      عاطفه نظارت (خوزستان) جوانان وزن  60-  1-      زهرا ولیدی ابرقویی (تهران) 2-      آیدا پیام (البرز) 3-      ساحله کریم پور (تهران) و فاطمه مهدی (یزد) بزرگسالان وزن 50-  1-      فاطمه میرحسینی (یزد) 2-      طاهره اسلامیان (تهران) 3-      سکینه ابراهیمی (البرز) و محدثه اف شاری (یزد) بزرگسالان وزن 55- گروه A  1-      طاهره اسلامیان (تهران) 2-      زهرا دهقان بنادکی(یزد) 3-      فرزانه فروزان (یزد) و مریم دهقانی (فارس) بزرگسالان وزن 55- گروه B  1-      مهدیه دهقان طزرجانی  (یزد) 2-      فریده داوودی (خوزستان) 3-      مرضیا اسعد (البرز) بزرگسالان وزن  60-     1-      سمانه میرحسینی  (یزد) 2-      فهیمه ایرانپور انارکی (یزد) بزرگسالان وزن  70-  1-      الهام زارع کوهی 2-      هاجر شریفی (خوزستان) 3-      انسیه کرمی مهدآبادی (یزد) و زهرا بخار (البرز) بزرگسالان وزن 75- گروه A  1-      تهمینه نصرالهی (تهران) 2-      ثریا غفار بیگی (البرز) بزرگسالان وزن 75- گروه B  1-      مریم احمد شعار  (تهران) 2-      فرنگیس ساران محمودی (خوزستان) بزرگسالان وزن  80- 1-      ندا درویش قنبر  (البرز) 2-      رقیه بخار (البرز) 3-      مریم دهقان (فارس) بزرگسالان وزن  90+ 1-      حدیثه استیله  (تهران) 2-      شهرزاد رحمتی (تهران) 3-      فاطمه نریموسا (اهواز) بزرگسالان  وزن آزاد 1-      فرزانه فروزان  (یزد) 2-      مریم ضیاء اصغرپور (تهران) 3-      پریسا قنواتی (خوزستان)   تکنیکی ترین فایتر :  طاهره اسلامیان (تهران) جنگنده ترین فایتر:  یاسمین عباسپور (تهران) نتایج تیمی (اول تا سوم) : مقام اول :   تیم استان تهران  مقام دوم :   تیم استان  یــزد مقام سوم مشترک :  استانهای خوزستان و البرز   ·        کاتای  بانوان نونهالان  1-      ریحانه کله چی (تهران) نوجوانان گروه A  1-      الهام سنجیری (تهران) 2-      یکتا عبدی 3-      فاطمه رادوند (تهران) نوجوانان گروه B  1-      ملیکا افشار (تهران) 2-      راضیه تقوی (تهران) 3-      تینا حسن پناه (البرز) جوانان گروه A  1-      زهرا شریفی (خوزستان) 2-      مریم یزدانی (خوزستان) جوانان گروه B  1-      نرگس کایابی (تهران) 2-      صبا مزرعه فراهانی (تهران) 3-      مهتاب افشار (تهران)



نوع مطلب :
برچسب ها :




آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به وب سایت سبک جهانی سوپر ساباکی (ایران - تهران) خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای *SUPER SABAKI KAI KAN DO *IRAN-TEHRAN محفوظ است